Днес останах приятно изненадан, след като забелязах, че може да се добавят други администратори на страници в Google Plus.
Ето и как става цялата работа:
1. Отваряте пейджа
2. избирате Settings
3. в ляво имате Managers
4. Добавяте e-mail на човека, който искате да направите админ
5. След получаване е необходимо валидация чрез мейл




Все повече и повече това чудо заприличва на Facebook. Нещо все повече и повече ми се струва, че полза от него няма.a
Има значение за оптимизацията на локален бизнес 😉
Според мен гугъл + има страхотен потенциал.Просто му трябва малко повече време за да се наложи.