Българските национали по футбол – СРАМ, ПОЗОР

Забелязахте ли? Цялото второ полувреме на мача България – Черна Гора? Проспахме го? Резултатът бе 1 : 0 и ние нищо не направихме?

През целия мач си мислех, че е време да пуснем обяви за набиране на нови национали – май е добре да се обърнем от страни – съседки – да привлечем футболисти, които ще играят с по-голям хъс. Имам чувството, че Македонци биха играли с по-голямо желание от нашите? Не мога да си отговора на въпросите… ЗАЩО НЕ ИГРАЯТ? Не мога?

Вие? Също така искам да споделя и две три думи за “перуките”.

Как може нашите медии да мълчът, как може всички да мълчът? Колко гола му набутаха през ръцете, как може да го насилват да пази? Омръзна ми от наредени футболистчета?
Вратарят на нашия отбор пази по-добре от малката перука

Не виждате ли бе хора?

Защо всички мълчите?

СРАМ! България загуби толкова много позиции в световната класация…. иска ми се последните 4 – 5 години да бъдат истрити от историята…

И за финал – аман от чалгаджийски футболисти!

Оценка на публикацията
( No ratings yet )
Add a comment

1. Мартин Радев

Споко, естествено е да паднем 🙂

2. admin author

Стига де! Виж че второто полувреме седяха като пънове? Всякаш някой им бе дал пари да не ритат УЖАС и БЕЗУМИЕ