Автор: admin. Категория: Dofollow линкове, 26 Jul 2010 в 11:44
Е, в тази статия ще ви споделя една интересна тънкост за набавяне на 12 безплатни линка от сайт с PR 7
Ето и стъпките.

1. Влизате в следния сайт
2. Регистрирате си акаунт
3. Потвърждавате регистрацията от e-mail
4. Идентифицирате се и давате Edit Profile
5. Задавате URL и запаметявате
6. Отваряте линка по следния начин – домейн.com/profile/USERNAME – в случая домейн.com/profile/blagoevgrad
7. Пингвате тук
8. Отваряте http://ur1.ca/0u97o http://ur1.ca/0u97p http://ur1.ca/0u97q http://ur1.ca/0u97r http://ur1.ca/0u97s http://ur1.ca/0u97t http://ur1.ca/0u97v http://ur1.ca/0u97x http://ur1.ca/0u97y http://ur1.ca/0u97z http://ur1.ca/0u981 и замествате Благоевград с вашето потребителско име
9. Пингвате всичко поотделно в т. 7
Това е! Дано да е полезен този материал
Благодаря! Аз мисля да не ги пингвам, а да си пусна по един линк от някоя сателитка, защото пинглер-а позволява по 5 домейна на ден ![]()
Zaya´s last blog ..Монтаж на климатик HYUNDAI![]()
Може-може
Това един вид са няколко форума, които използват една и съща база данни за потребителите си. При промяна на профила в някой сайт – промяната се отразява на 12-те.
Климатици´s last blog ..Монтаж на климатик HYUNDAI![]()
Освена ПР 2 друго не виждам. може ли малко повече info защо така се разминава ?
Barbinec´s last blog ..Вадят ли Несебър от ЮНЕСКО![]()
това много сложно….
![]()
ама ще се пробва – за идеята
MadWizard´s last blog ..Черната овца Лили Иванова ![]()
Благодаря за информацията ще се пробва ![]()
Спорт´s last blog ..Григор скочи с 11 места- Цвети остава 33-а![]()
Да питам, дали ще има ефект нещо подобно
Регистрирам се в примерно 100 форума. В профила си слагам линк към сайта и пингвам от горепосочените сайтове. Ще се индексира ли линка, защото забелязявам, че в някой форумни системи, линка към профила има само ако напишете мнение ( понякога дори и там не нофолоу)
Да, полезно, задължително ще се опита. Почвам да чета този блог редовно ![]()
Уеб Дизайн Нет´s last blog ..Уеб дизайн – още една гледна точка![]()
Много полезно, благодарим
Янчо´s last blog ..Климатици за отопление